"Pola i Piotruś. Z przyjaciółmi poznajemy świat!"

Pola i piotruś

Z przyjaciółmi – Polą i Piotrusiem – poznajemy świat!

Życie małego człowieka nie różni się bardzo od naszego. Bywają dni radosne jak promienie słońca i zachmurzone jak jesienne poranki. Bywa, że jesteśmy panami naszych emocji i że to one na chwilę przejmują kontrolę. Czasami nie wszystko idzie po naszej myśli i nie wszyscy się
z nami zgadzają, choć jesteśmy pewni, że mamy rację. Czasami stoimy przed poważnym wyzwaniem i choć bardzo chcemy spróbować uginają się pod nami nogi. Zawsze nasze życie jest łatwiejsze, gdy mamy przyjaciół. W dziecięcym świecie jest dokładnie tak samo.

To właśnie wokół wartości przyjaźni zbudowaliśmy nowy program edukacyjny dla przedszkoli.

Pola i Piotruś to dwójka literackich przyjaciół, dzięki którym każdy dzień, nawet trudny będzie kończył się małym zwycięstwem i uśmiechem na dziecięcej twarzy.

Poprzez ciekawe wyzwania dzieci uczą się budowania relacji społecznych, poprawnych reakcji, pracy z własnymi emocjami, ale też uzewnętrzniania i odczytywania emocji.

Przekonują się, że wszystko przychodzi o wiele łatwiej, gdy ma się przyjaciół.Pola i Piotruś