Spotkanie literackie z Dorotą Gellner

Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 1 upłynął pod znakiem fantastycznego spotkania literackiego z niekwestionowaną Damą literatury dziecięcej Dorotą Gellner oraz wydawcą jej twórczości Panią Alicją Twardowską. A działo się podczas tego spotkania wiele: w prezencie z okazji Dnia Dziecka Dorota Gellner zaprezentowała dzieciom perełki swej twórczości, a wśród nich przygody „Gryzmoła”. Dzieci odpłaciły się pięknymi występami wokalno-tanecznymi do utworów pisarki : „Idzie kot”, „Piłka”, „Wielkie Damy”, „Pobudka z ogródka” , Poleczka na lato” , „Skaczące nutki”. Nasz gość odpowiadał też na wiele dziecięcych pytań.

Dzięki wsparciu rodziców dzieci otrzymały książki autorstwa Doroty Gellner z osobistą dedykacją autorki dla każdego dziecka.

Z pewnością było to spotkanie niezwykle fascynujące, które na długo zapadnie wszystkim w pamięci. Otrzymaliśmy również zapewnienia od samej autorki, że nie jest to jednorazowe spotkanie ale możemy spodziewać się dalszej współpracy  z naszym przedszkolem.

Spotkanie literackie z Dorotą Gellner    Spotkanie Pani Doroty Gellner oraz Pani Alicji Twardowskiej z nauczycielkami przedszkola

Podpisywanie książek przez Panią Dorotę Gellner