Zdjęcia grupowe w aktualnym wydaniu Kuriera Słupeckiego

Drodzy Rodzice!

W aktualnym wydaniu Kuriera Słupeckiego opublikowaliśmy grupowe zdjęcia z Przedszkola nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Doroty Gellner w Słupcy. Każde z nich, za jedyne 5 zł, możemy dla Państwa wydrukować w formacie A4. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem wydrukowanego, wysokiej jakości zdjęcia, prosimy o złożenie zamówienia (osobiście lub za pośrednictwem dziecka) u Pani Wychowawczyni. Wraz z zamówieniem prosimy o wpłatę 5 zł. Wydrukowane zdjęcia w ciągu kilku dni dostarczymy do przedszkola, skąd będą mogli je Państwo odebrać.  Zdjęcia w innych formatach mogą Państwo nabyć w redakcji Kuriera Słupeckiego (Słupca, Plac Szkolny 18), od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 16.00. Zapraszamy!

Zdjęcia były robione 1 września w Przedszkolu.

Redakcja Kuriera Słupeckiego