Moje kompetencje- Twój sukces

Nasze przedszkole jest  uczestnikiem  projektu szkoleniowo-doradczego ,,Moje kompetencje- Twój sukces” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Celem projektu była poprawa funkcjonowania i zwiększenia wykorzystania systemu wspomagania szkół i przedszkoli w zakresie kompetencji kluczowych uczniów-dzieci niezbędnych do poruszania się na rynku pracy (ICT, matematyczno-przyrodniczych, języków obcych), nauczania eksperymentalnego, właściwych postaw (kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej) oraz metod zindywidualizowanego podejścia do ucznia poprzez przeszkolenie i doradztwo dla osób pracujących w instytucjach wspomagania szkół.