Gala wręczenia Statuetki „Bursztynowe Nutki” w Stowarzyszeniu Autorów ZAIKS w Warszawie Pani Dorocie Gellner oraz kompozytorowi Adamowi Skorupce

Miło nam poinformować, że Wydawnictwo Pani Twardowska organizując III edycję Uroczystości wręczenia Statuetki „Bursztynowe Nutki” dnia 11 stycznia 2018r w Stowarzyszeniu Autorów ZAIKS w Warszawie zechciało zaprosić Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1w Słupcy na Galę tej ceremonii.

„Czujemy się tym bardziej wyróżnieni przez to zaproszenie, ponieważ Statuetkę odbierze Pani Dorota Gellner, nasz niedawny wspaniały gość literacki. Warto przypomnieć, że Dorota Gellner jest Laureatką Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego, Damą Orderu Uśmiechu oraz została uhonorowana medalem „Serce Dziecku” i Srebrnym Medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Jej książki zostały wpisane na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej w Warszawie i na Listę Białych Kruków Internationale Jugendbibliothek w Monachium.