Pomóż mi

Szanowni Rodzice!

Koncertem Bożonarodzeniowym 2012r. podsumowaliśmy i zakończyliśmy realizację projektu „Pomóż MI!”, dzięki któremu w roku szkolnym 2011/2012 nasze przedszkolaki mogły bezpłatnie uczestniczyć m.in. w:
– zajęciach z języka angielskiego,
– zajęciach przy muzyce,
– zajęciach z zastosowaniem kinezjologii edukacyjnej,
– zajęciach rewalidacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych,
– zajęciach logopedycznych,
– zajęciach rozwijających zainteresowania plastyczne, badawcze, logiczne myślenie,
– zajęciach adaptacyjnych „Akademia Smyka”,
– wycieczkach, teatrzykach, wyjazdach na basen.
Realizacja projektu ułatwiła Rodzicom dostęp do specjalistów: psychologa dyżurującego w przedszkolu, kuratora rodzinnego, a Radzie Pedagogicznej umożliwiła szkolenia m.in. w zakresie procesu wychowawczego w przedszkolu oraz metod terapeutycznych stymulujących rozwój dziecka. Zorganizowane spotkanie z przedstawicielem Komeny Powiatowej Policji pzybliżyło wszytskim dorosłym założenia ogólnopolskiej kampanii „Kocham – nie biję” – mającej na celu przeciwdziałanie przemocy w rodzinie.