Premiera teledysku ,,Jarzynkowe urodziny"

Jarzynki i Przyjaciele” nagrywają teledysk w Przedszkolu nr 1

Znana Słupczanka Anna Komin z zespołem nagrała teledysk „Jarzynkowe urodzinki” w naszym przedszkolu.

Wraz z Panią Anną Komin nasze przedszkole odwiedził Pan Maciej Muraszko polski muzyk, kompozytor, aranżer i producent,  który na swoim dorobku ma współpracę z wieloma artystami, m.in. z Marylą Rodowicz, Zbigniewem Górnym, Ryszardem Rynkowskim, Mieczysławem Szcześniakiem, Maciejem Maleńczukiem, Zbigniewem Wodeckim, Rudi Schubertem, Piotrem Gąsowskim.

Nagranie  miało miejsce 5 listopada 2019, z udziałem naszych Przedszkolaków.  Mamy nadzieję, że będzie  ciekawym wydarzeniem w pamięci naszych milusińskich. W teledysku udział wzięły dzieci z grupy II „Pszczółki”, III „Motylki”, IV „Biedronki oraz VI „Słoneczka”.

Jarzynki i Przyjaciele    Rozmowa Pani Dyrektor z Panią Anną Komin oraz Panem Maciejem Muraszko

12 lutego 2020 w naszym przedszkolu odbyła się premiera teledysku ,, Jarzynkowe urodzinki" z udziałem naszych przedszkolaków,  dzięki życzliwości i zaangażowaniu p.Anny Komin .